Η Μάσκα My Passion της Black Marble, δίνει υπέροχη λάμψη και ενυδάτωση στα μαλλία. Η αποτελεσματικότητα της oφείλεται στα μεγάλα ποσοστά Υαλουρονικού οξέως, κάνοντας τα μαλλία, πιο ανθεκτικά δίνοντας όγκο και μεταξένια υφή. Τρόπος χρήσης. Ανάμιξη 3 προς 1. 3 μέρη μάσκας και 1 μέρος Marble Booster. Περάστε καλά στα μαλλιά το μίγμα, και αφήστε 10 λεπτά να δράσει. Ξεβγάλτε καλά.
MASK MY PASSION PART 1 1000ML
![MASK MY PASSION PART 1 1000ML](https://www.blackmarble.gr/wp-content/uploads/2022/01/MASK-MEGALI-1-400x400.jpg)